Galan al món

Els nostres representants a l'Àfrica

REPÚBLICA SUD-AFRICANA

COATES ASSOCIATES (KZN)
Durban
Telèfon: +27 31 572 6844
Contacte: Mr. Ian S. Johnson
E-mail: coanatal@iafrica.com

TUNÍSIA

TEXMA S.A.R.L.
Monastir
Telèfon: +216 98 220489
Contacte: M. Mounir Amor
E-mail: texma@planet.tn

Els nostres representants a Amèrica de Nord

USA I CANADÀ

FI-TECH, INC
Telèfon: +1 804 794 9615
Contacte: Mr. Randy Wise
E-mail: rwise@fi-tech.com

Els nostres representants a Amèrica de Sud

ARGENTINA

ING. BONANNO Y ASOCIADOS
Buenos Aires
Telèfon: +54 11 4480 0643
Contacte: Ing. Gerardo Bonanno
E-mail: ingerbon@yahoo.com.ar

BRASIL

EURO AKTION IND E COM LTDA
São Bernardo do Campo (SP)
Telèfon: +55 11 4390 0674
Contacte: Sr. Nilson Barbosa
E-mail: nilson@euroaktion.com.br

CHILE

FRUNS HNOS, SAIC
Santiago
Telèfon: +56 2 29755366
Contacte: Sr. Rafael E. Fruns
E-mail: frunshnos@tie.cl

COLÒMBIA

SPRINGER REPRESENTACIONES S.A.S
Medellin
Telèfon: +57 4 311 5356
Contacte: Sra. Ana Lucía Springer
E-mail: aspringer@springer.com.co

GUATEMALA

JANTRACO, S.A.
Guatemala City
Telèfon: +502 2369 7916
Contacte: Sra. Emily Jantzen
E-mail: info@jasa.com.gt

MÈXIC

FI-TECH MEXICO, S. DE R.L. DE C.V.
San Luís Potosí
Telèfon: +52 444 813 0865
Contacte: Ing. Alfonso F. Galán
E-mail: agalan@fi-tech.com
Contacte: Ing. Santiago Vivanco
E-mail: svivanco@fi-tech.com

PERÚ

AURITEX
Lima
Telèfon: +511 348 6523
Contacte: Sr. Enrique Mayta
E-mail: gerencia@auritexperu.com

VENEÇUELA

KDMTexTiles, C.A.
Caracas
Contacte: Ing. Gustavo G. Garcia O.
Telèfon: +58 212-9873627.
E-mail: ggarcia@groupkdm.com
E-mail: kdmtextil@gmail.com

Els nostres representants a Àsia

JAPÓ

KYOKUTO BOEKI KAISHA, LTD.
Osaka
Telèfon: +81 3 3244 3771
Contacte: Mr. Akihiko Nogiwa
E-mail: nogiwa@kbk.co.jp
Contacte: Ms.Yuki Okazaki
E-mail: okazaki@kbk.co.jp

MALÀISIA

HAK OSTASIA ENGINEERING SDN. BHD.
Semenyih (Selangor Darul Ehsan)
Telèfon: +60 3 8724 9880
Contacte: Mr. H. T. Leow
E-mail: kul@ostasia.com

R.P. XINA

OSTASIA TRADING PTE. LTD.
Shanghai
Telèfon: +86 21 62864287
Contacte: Mrs. Mah Yingying
E-mail: sha@ostasia.com

SINGAPUR (i Medan)

OSTASIA TRADING PTE. LTD.
Singapore
Telèfon: +65 3451833
Contacte: Mr. W.T. Chiang
E-mail: +sin@ostasia.com|mailto:sin@ostasia.com

TAILÀNDIA

OSTASIA ENGINEERING CO.,LTD. (THAILAND)
Bangkok
Telèfon: +66 2 736 1944/5
Contacte: Mr. Nye Suphapchai
E-mail: nye.bkk@ostasia.com

TAIWAN

SOLWELL ENTERPRISE CO., LTD.
Tao Yuan City
Telèfon: +886 3 3466699
Contacte: Mr. Amo Shih
E-mail: amo_shih@xuite.net

Els nostres representants a Europa

ALEMANYA

DIPL. ING. S. K. BANERJEE
Erkelenz-Tenholt
Telèfon: +49 2431 6264
Contacte: Dipl. Ing. S. K. Banerjee
E-mail: spindle.skb@t-online.de

ÀUSTRIA

DIPL. ING. S. K. BANERJEE
Telèfon: +49 2431 6264
Contacte: Dipl. Ing. S. K. Banerjee
E-mail: spindle.skb@t-online.de

BÈLGICA

DIPL. ING. S. K. BANERJEE
Telèfon: +49 2431 6264
Contacte: Dipl. Ing. S. K. Banerjee
E-mail: spindle.skb@t-online.de

Bielorússia

MAYAK COMPANY LLC
Telèfon: +7 812 6002021
Contacte: Mrs. Ulyana Yakovenko
E-mail: ulyana@mayakrussia.com

HONGRIA

OTTO KÜHNEN BUDAPEST
Érd
Telèfon: +36 1 31356-0
Contacte: Dr. Gábor Való
E-mail: okb@kuehnen.com

IRLANDA

ROBERT S. MAYNARD LTD
Telèfon: +44 1625 524055
Contacte: Mr. Stephen Maynard
E-mail: stephen.maynard@robertsmaynard.com

PAÏSOS BAIXOS

DIPL. ING. S. K. BANERJEE
Telèfon: +49 2431 6264
Contacte: Dipl. Ing. S. K. Banerjee
E-mail: spindle.skb@t-online.de

POLÒNIA

ANDREMA
Lodz
Telèfon: +48 42 652 99 29
Contacte: Mr. Andrzej Chrzaszcz
E-mail: andrema@onet.pl

REGNE UNIT

ROBERT S. MAYNARD LTD
Wilmslow (Cheshire)
Telèfon: +44 1625 524055
Contacte: Mr. Stephen Maynard
E-mail: stephen.maynard@robertsmaynard.com

ROMANIA

EXCLUSIV – IMPORT EXPORT ORL
Bucaresti
Telèfon: +40 1 210 49 94
Contacte: Mr. G. Herisanu
E-mail: office@exclusivsrl.ro

RÚSSIA

MAYAK COMPANY LLC
Saint Petersburg
Telèfon: +7 812 6002021
Contacte: Mrs. Ulyana Yakovenko
E-mail: ulyana@mayakrussia.com

SUÏSSA

DIPL. ING. S. K. BANERJEE
Telèfono: +49 2431 6264
Contacte: Dipl. Ing. S. K. Banerjee
E-mail: spindle.skb@t-online.de

UCRAÏNA

Telèfon: +7 812 6002021
Contacte: Mrs. Ulyana Yakovenko
E-mail: ulyana@mayakrussia.com

Els nostres representants a Oceania

AUSTRÀLIA

WM C. JACKSON & CO PTY. LTD.
Vic, Collingwood
Telèfon: +61 3 9417 3131
Contacte: Mr. Carl Ellul
E-mail: carl@wmcjackson.com.au

Nova Zelanda

INDX.
Christchurch
Telèfon: +64 3 366 4309
Contacte: Mr. Mike Connor
E-mail: mike@indx.co.nz

Scroll to Top